شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

درباره ما


فعالیت و کسب درامد از طریق اینترنت یکی از مهمترین امور زندگی امروزه مردم شده است. درست است که طراحی سایت از سال هاپیش انجام می شده است اما در چند سال اخیر نقش بخصوصی پیدا کرده است. شرکت ره وب با بیش از 10 سال سابقه و بیش از ده ها نیروی متخصص و جوان در زمینه طراحی سایت حرفه ای، طراحی استارتاپ، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، سئو، فیلمبرداری و عکاسی تبلیغاتی همواره در تلاش است تا دست در دست مشتریانش آن ها را در مسیر موفقیت سوق دهد و بتواند به کسب و کار آن ها معنایی جدید ببخشد. هدف اصلی شرکت ما تنها ارائه و اماده سازی پروژه یا خواسته ی مشتری نمی باشد بلکه دقدقه ی اصلی شرکت ره وب کسب موفقیت و ارائه انواع خدمات خلاقانه و پشتیبانی همه ساعته مشتری است تا بتوانند منحصر به فرد و تک دیده شوند.

از بهترین مزیت هایی که شرکت ما را منحصر به فرد می کند شامل

اموزش کاراموز

شرکت ره وب سالیانه بیش از 10 ها نیروی کاراموز توحیل میگیرد و نیروی متخصص وارد بازار و حوزه ی کاری می کند. هدف ما ترویج این نوع سبک بازاریابی اینترنتی می باشد. بنابراین این امکان را برای دوست داران بخش بازاریابی دیجیتال، طراحی، برنامه نویسی و خیلی از کار های مربوطه دیگر ایجاد کرده است تا بتوانند استعداد های خود را شکوفا کنند و پس از اموزش کسب درامد کنند

همکاری با نیروی جوان

نیروی جوان کنجکاو تر است و برای هر سوالش مدت ها تحقیق میکند تا بتواند جواب هایی دقیق و عالی بدست بیاورند و فقط به تجربه تکیه نمی کنند. همچنین امروزه عصر ابتکارات و خلاقیت است. بنابراین شرکت ره وب سعی دارد همیشه از نیروی های جوان و خلاق استفاده کند تا با فکر ها و اندیشه های منحصر به فرد و تازه و به روز خدماتی حرفه ای به مشتریانش ارائه دهد.

بیش از 10 سال سابقه

درست است که شرکت ره وب با نیرو های جوان همکاری می کند اما هیچوقت از تجربه و تخصص افراد با سابقه ی بالا امتناع نمی کند. شرکت ما بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و بازاریابی فعالیت می کند اما به مراتب کار خود را گسترش داده و در حوزه های دیگری چون طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، سئو، طراحی گرافیگی ( طراحی لوگو، ست اداری و غیره)، فیلمبرداری تبلیغاتی، عکاسی، موشن گرافی و طراحی استارتاپ و شاخه های مختلف در این زمینه ها فعالیت می کند و هر هفته با کارمندان خود جلسه ی اموزشی برگزار می کند تا دانششان را ارتقاء و بروز کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

اینکه هدف یک شرکت اماده سازی پروژه تحویل ان و گرفتن هزینه اش باشد کاملا غلط است. شرکت ما کار اصلی اش را تازه بعد ارائه پروژه انجام می دهد. شرکت ره وب به صورت دو شیفت روز و شب کار می کند تا در هر زمان از شبانه روز بتواند به مشتریان خود کمک کند ان ها را هدایت کند تا همواره مسیر موفقیت را پیش بگیرند و هیچ مشکلی در پیش رو نداشته باشند. موفقیت مشتری موفقیت بزرگ ما است بنابراین ما هیچوقت دست مشتری هایمان را ول نمی کنیم و همیشه حامی آن ها خواهیم بود.

تیم تخصصی ره وب توانسته است تا کنون بیش از صد ها پروژه ایرانی و بین المللی در هر زمینه کاری اش با دریافت کمترین هزینه در حداقل زمان ارائه و تحویل دهد و خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینک و طراحی سایت ایران معرفی کند.


۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷