شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

نکات قبل از راه اندازی استارتاپ

نکات قبل از راه اندازی استارتاپ

تو این دوره و زمونه هر کسی رو میبینی یک استارتاپ راه انداخته ولی ایا نکاتی که قبل از شروع راه اندازه استارتاپ باید رعایت کنید رو میدونید ؟
اگر فکر راه اندازی استارتاپ را در سر دارید حتما تا اخر این مقاله همراه ما باشید 

ارزیابی خودتون 
از خودتون بپرسید ایا این استارتاپی که میخواهید راه اندازی کنید ایا مفید هست ؟ گره از مشکل کسی باز میکند ؟ ایا ایده شمارا قبل از خودتان پیاده کرده اند یا خیر ؟ و سوالاتی ازین قبیل 
پس در ابتدا باید خودتون رو ارزیابی کنید 

امادگی هر گونه شکستی را داشته باشید 
همیش باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است که شکست بخورید  حتی اگر زیاد هزینه کرده باشید هم فایده نداره و سرمایتون سوخت میشه 

حالا باید چیکار کنیم که ضرر نبینیم و شکست نخوریم ؟ 
اصولی کار کردن 
یعنی چی ؟ یعنی اگر میخواهید یک استارتاپ طراحی کنید تمام تمرکز خودرا روی ان کار‌ بگذارید و اصولی از صفر تا صد کار بکنید که فقط صرفا برای اینکه بگویید من هم استارتاپ دارم یک استارتاپ الکی طراحی کنید 

از ابتدا باید از یک مشاور استارتاپ حرفه ای مشاوره بگیرید شرکت طراحی استارتاپ ره وب اینکار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهد بله درست شنیدید مشاوره های میلیونی در شرکت ره وب به صورت رایگان انجام میشه

قوانین استارت آپ چیست؟
در راه اندازی استارت آپ باید ابتدا با قوانین اولیه آن آشنایی داشته باشید. انواع استارت آپ باید از قوانین موجود برای فعالیت خود اطلاع داشته باشند تا دچار مشکلات حقوقی و زیان نشوند.

ایده خود را به هرکسی نگویید. برای جذب سرمایه‌گذار یا هم بنیان‌گذار و توضیح ایده خود حتماً قرارداد عدم افشای اطلاعات و محرمانگی را قبل از ارائه اطلاعات خود منعقد کنید.
آشنایی با قوانین تجارت الکترونیک برای راه‌اندازی startup هایی که بستر الکترونیک و اینترنتی دارند، حیاتی است. قبل از هر اقدامی ابتدا این قوانین را مطالعه کنید و مطمئن شوید که ایده شما مغایرتی با اصول آن ندارد.
گواهی ثبت اختراع بگیرید. قبل از جذب سرمایه‌گذار بهتر است که اختراع خود را ثبت کنید.
نام و علامت تجاری برای برند خود تعریف و ثبت کنید.
شرکت خود را ثبت کنید. پس از تعیین اعضا و هیئت‌ مدیره به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه و آن را ثبت کنید. برای این کار نیاز به تنظیم اساسنامه دارید.
قرارداد واگذاری سهام. یکی از قوانین استارت آپ که اهمیت بالایی برای بقای آن دارد، تنظیم قرارداد برای اختصاص سهام آن به افراد و شرکا است.

مرحله اول: ایده

مرحله دوم: طراحی بیزنس پلن

مرحله سوم: ثبت

مرحله چهارم: نمونه یا ماکت اولیه

مرحله پنجم: شریک و سرمایه‌گذار

مرحله ششم: دعوت به همکاری

مرحله هفتم: تحقیقات بازار

مرحله هشتم: تولید

مرحله نهم: تولید انبوه و هک رشد

مقالات مرتبط
نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷