شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

اقدامات قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اقدامات قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی
برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی ، اولین قدم داشتن یک وب سایت نیست. بسیاری از اقدامات پیش نیاز راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هست که در این مقاله به بررسی تمامی کارهای مهمی که از دید شما پنهان مانده می پردازیم

کار هایی که قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید انجام دهید

اگر می خواهید یک کسب و کار کوچک را راه اندازی کنید یا مدتی است که در این زمینه فعالیت می کنید، باید تمامی نکات مهم در راه اندازی فروشگاه اینترنتی را بدانید تا بتوانید بهترین فروش و سود را داشته باشید. اگر بدون بکارگیری استراتژی های کارآمد در زمینه فروش انلاین قدم بردارید، مطمئنا با راه موفقیت مواجه نخواهید شد.

در دنیای امروزی اینترنت حرف اول را می زند و یکی از مهمترین موضوعی که بیشتر صاحبان مشاغل قبل از راه اندازی کسب و کارشان شان بررسی می کنند، نحوه ی بازاریابی اینترنتی می باشد. اگر ذشما می خواهید صاحب یک فروشگاه انلاین موفق و کاربردی باشید بهتر است قبل از هر موضوعی درباره ی صفر تا صد راه اندازی فروشگاه های اینترنتی تحقیق کنید یا از افراد متخصص مشاوره بگیرید.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

برای اینکه بتوانید فروشگاهی با فعالیت موثر در سایت و شبکه های اجتماعی تان داشته باشید و اعتماد کاربرانتان را جلب کنید باید اطلاعات کامل و دقیق در زمینه سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، نحوه درست فروش آنلاین، طراحی سایت فروشگاهی، بازاریابی دیجیتال، شناخت بازار هدف و موارد مهم دیگر بدست بیاورید. در ادامه چند نکات مهم درباره ی راه اندازی فروشگاه اینترنتی را برایتان به اشتراک گذاشته ام.

1- در مورد جایگاه خود تصمیم بگیرید

در واقع این جمله به این معنی است که چه چیزی را می خواهید بفروشید وهمینطور به چه کسانی می فروشید. درک درست از این مطلب شما را در بررسی ارقام فروش، خدمات رسانی به چه قشری از مردم و میزان تلاش برای پشتیبانی مشتری هایتان هدایت می کند. برای اینکه بتوانید جایگاه خودتان و هدفتان برای فروش آنلاین را بدست بیارید باید 3 اصل مهم یعنی قیمت کالا ها، نوع مخاطب و بازار هدفتان را مورد بررسی قرار دهید. مثلا تعیین این مورد که می خواهید اجناس بسیار گران قیمت برای قشر مرفه جامعه را بفروشید یا اجناس با قیمت معمول برای قشر متوسطه ی جامعه، تعیین این موارد شما را به درک بازار هدف و در پی آن جایگاه تان در این حوزه کاری مشخص می شود.

2- این موضوع را تعیین کنید که می خواهید محصولات خودتان را بفروش بگذارید یا محصولات برند های دیگر

برای فروش محصولات خود دیگر نیاز به صرف هزینه ی انبار داری نخواهید داشت. برای فروش محصولات دیگر می توانید با صاحبان شرکت ها قرار دادی ببندید و محصولاتشان را بدون خرید به عنوان یک واسطه به فروش بگذارید یا بصورت انبوه از محصولاتشان خریداری کنید و در ساییتان به فروش بکذارید که برای این امر نیاز به یک انبار و مسئول انبار داری خواهید داشت.

3- یک نام تجاری مناسب برای فروشگاهتان انتخاب کنید

برای انتخاب نام فروشگاهتان باید بسیار دقیق باشید چرا که این اسم فروشگاه شما است که در ذهن مردم ثبت و باعث کسب محبوبیت بیشتر می شود. برای انتخاب اسم فروشگاهتان بهتر است این موارد را لحاظ کنید

1- نامی را انتخاب کنید که تلفظ آن آسان باشد.

استفاده از اسم هایی با تلفظ و املایی سخت و طولانی و بکارگیری اعداد، بزرگترین اشتباه است چرا که به سختی در ذهن افردا ثبت می شود و در هنگام سرچ ممکن است دچار مشکل غلط املایی شوند.

2- سعی کنید نامی اصیل و جذاب انتخاب کنید

3- بهتر است در انتخاب دامنه ی سایتتان از com استفاده کنید.

و در آخر بهتر است برای انتخاب نام فروشگاهتاند از متخصصان دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید تا زیر نظر یک متخصص اسمی مناسب انتخاب کنید.

4- انتخاب نوع محصولات مورد نظرتان برای فروش

برای اینکه بتوانید در همان ابتدای کار موفق باشید بهتر است در زمینه فروش نوع محصولات مورد نظرتان به درستی تحقیق کنید. چند نکته ی مهم برای ارائه محصولات سود آور شامل:

1- انتخاب محصولاتی با قیمت مناسب (حدودا بین 50 تا 200 تومان)

2- سعی کنید محصولاتی را انتخاب کنید که هزینه حمل و نقل آن کم و آسان باشد

3- محصولاتی را انتخاب کنید که در مورد آن اطلاعات کافی و درست داشته باشید

4- اگر می خواهید محصولات خودتان را به فروش بگذارید بهتر است نوآوری و ایده های جدید در ساختشان بکار ببرید.

این نکات شما را در انتخاب نوع محصولاتتان بسیار کمک می کند.

5- همکاری با یک شرکت راه اندازی استارتاپ

در راه اندازی فروشگاه انلاین باید بسیار دقیق باشید. باید قدم هایی بردارید که باعث جلب اعتماد کاربرانتان شود. این قدم ها اسان نمی باشد از عکاسی گرفته تا طراحی سایت همگی باید بصورت تخصصی انجام شوند. یک شرکت راه اندازی استارتاپ می تواند در همه ی موارد پیش رویتان به صورت حرفه ای و تخصصی کمکتان کند. شرکت طراحی سایت ره وب با داشتن ده ها نیروی متخصص در زمینه فیلمبرداری، عکاسی، طراحی سایت حرفه ای، طراحی اپلیکیشن، مدیریت شبکه های مجازی، مشاوره ی دیجیتال مارکتینگ از بهترین شرکت های تهران شناخته شده است و سال هاست که برای کسب موفقیت مشتریانش فعالیت می کند.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در واقع هزینه ی ساخت فروشگاه اینترنتی بسته به میزان آپشن های مورد نیاز شما است. هیچوقت به افرادی که هزینه ی بسیار کمی میگیرند اعتماد نکنید چون به همان میزان خدمات رسانی اشان هم بی کیفیت است و همینطور افرادی که هزینه های بالا می گیرند هم هیچ کار بخصوصی انجام نمیدهند و فقط هزینه ی اضافی و گزاف از شما می گیرند.

شما می توانید برای گرفتن مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی بصورت رایگان با شرکت ره وب تماس بگیرید و به درستی راهنمایی شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷