مشاوره اختصاصی "رایگان" شرکت طراحی سایت ره وب

قبل از شروع هر کاری ره وب به شما پیشنهاد میدهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. برای مشاوره ی رایگان با متخصصان شرکت ره وب فرم زیر را پر کنید و یا با شماره داخل سایت تماس بگیرید

سوالات متداول

امروزه عصر دیجیتال است جایی که گرافیست ها سهم بزرگی در زندگی و کسب و کار ما دارند. شما برای هر قدمِ تبلیغاتی، نیاز به یک گرافیست حرفه ای دارید. چه در حوزه عکس که برنامه های فتوشاپ، ایلاستریتور یا کورل و لایت روم حرف اول را می زنند و چه در حوزه فیلم که پریمیر یا ادیوس و افترافکت بهترین ابزار های گرافیکی هستند. اگر شما بخواهید در این زمینه ها فعالیت کنید مطمئنا راه سخت و بلند و هزینه بری را در پیش خواهید داشت. اگر بخواهید برای آموزش برنامه های گرافیکی به دانشگاه بروید در خوشبینانه ترین حالت باید 4 سال وقتتان را صرف آموزش کنید البته که دانشگاه بیشتر آموزش تئوری را به آموزش عملی ترجیح می دهد که اصلا خوب نیست، شما باید بصورت عملی با این نرم افزارها کار کنید تا بتوانید یک گرافیست حرفه ای شوید. برای خرید ویدیو های آموزشی و کلاس های مختلف باید ماه ها و میلیون ها از زمان و هزینه ی خودتان را صرف کنید تا بتوانید به سطح معمولی برسید. پس بهتر است برای اموزش گرافیک در یک شرکت معتبر کارآموزش شوید. شرایط کاراموزی گرافیک در شرکت ره وب در مدت زمان 2 ماه و هزینه ی هر ماه 2.000.000 تومان می باشد. این هزینه و زمان در مقابل تمام روش های آموزشی دیگر خیلی بصرفه تر است. شما بصورت دو ماه با بهترین متخصصان این حوزه هم آموزش خواهید دید و هم کار خواهید کرد که همزمان در کنار آموزش تجربه ی کاری نیز خواهید داشت.

هر کسی که بخواهد پا در دنیای بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی بگذارد مطمئنا اولین قدمی که بعد از طراحی سایت می گذارد کار با متخصصان سئو و استفاده از این حرفه در افزایش اعتبار کسب و کارشان است. تنها با روش های تخصصی سئو است که می توانید سایت و شبکه های مجازی تان را به اعتبار بالایی برسانید. و نتیجه جستجوی سایتتان را چندین برابر افزایش دهید. نیاز صاحبان مشاغل به متخصصان سئو روز به روز افزایش می یابد پس اگر به این حرفه ی شغلی علاقه دارید هرچه سریعتر برای اموزش حرفه ی سئو قدم بگذارید و بهترین روش آموزشی کاراموزی سئو است چرا که شما باید حتما بصورت عملی در کنار استاد مو به موی روش های سئو و استفاده از ابزار ها و کار با گوگل و هر شبکه ی دیگر را آموزش ببینید. شرکت ره وب با داشتن نیروهای متخصص با تجربه این امکان را برای علاقه مندان به این حوزه فراهم کرده است. شما می توانید در کنار بهترین سئو کارهای ایران بشینید و به راحتی آموزش ببینید. شرایط کارآموزی سئو در شرکت ره وب به مدت زمان 3 ماه و هزینه کارآموزی سئو در هر ماه 3.000.000 تومان می باشد. اگر کمی در بین موسسات و کلاس های آموزش دیگر تحقیق کنید متوجه می شوید که این هزینه برای کارآموزی سئو بسیار به صرفه است.

همانطور که گفته ام امروزه عصر دیجیتال مارکتینگ است. به هرفعالیت بازاریابی اینترنتی از جمله شبکه های اجتماعی و سایت، دیجیتال مارکتینگ می گویند. کمی به دور و برتان نگاه کنید بنظرتان چه حجمی از کار های روزمره ی اطرافینتان به وسیله دیجیتال مارکتینگ پیش می رود؟ مطمئنا بیش از 40% و این حرفه روز به روز بیشتر در بین مردم جا میوفتد و نیاز مردم به متخصصان دیجیتال مارکتینگ بیشتر می شود پس چه بهتر است که شروع به فعالیت در این زمینه شغلی بکنید و راه موفقیت را پیش بگیرید. شرکت ره وب با ده ها متخصص دیجیتال مارکتینگ این بستر را برای علاقه مندان به یادگیری این حرفه فراهم کرده است که در کنار بهترین متخصصان دیجیتال مارکتینگ تهران کار کنند و به نحواحسنت آموزش ببینند. شرایط دوره کاراموزش دیجیتال مارکتینگ در شرکت ره وب به مدت زمان 3 ماه و هزینه ی هر ماه کارآموزی بازاریابی دیجیتال، 3.000.000 تومان می باشد.

آموزش و کاراموزی در شرکت دیجیتال مارکتینگ ره ب

در چند سال اخیر روش های بازاریابی جدید بکار آمده ، همچنین در کنارش ده ها شغل به وجود آمده است. تخصص دیجیتال مارکتینگ با ده ها شاخ و برگ روز به روز هم برای صاحبان مشاغل و هم برای افراد مختلف جامعه، اشتغال زایی کرده است و هر روز بیشتر به روز رسانی می شود. کار در این زمینه برای افرادی که علاقه ی شدیدی به این حوزه دارند بسیار دلپذیر است و همچنین دامنه ی بی نهایت دیجیتال مارکتینگ، یک  زمینه ی شغلی برای افراد ساخته است که ان ها را فقط محدود به یک حوزه کاری نمی کند. شما می توانید یک سئو کار حرفه ای و در کنارش یک محتوا نویس حرفه ای باشید و از هر دوی این زمینه ها کسب درآمد کنید و هر روز موفق تر شوید. در ادامه شرایط و تعرفه های کارآموزی در شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب را بخوانید. 

برای اینکه بخش های مختلف این حرفه را آموزش ببینید راه های زیادی پیش رو دارید: مانند ویدیوهای آموزشی، موسسات و آموزشگاه ها، کلاس های خصوصی و کارآموزی که اگر بخواهم بهترین روش آموزشی را به شما پیشنهاد دهم قطعا آموزش از طریق کاراموزی است. چرا که شما می توانید بصورت عملی در کنار استاد در یک محیط کاری، حرفه ی مورد نظرتان را آموزش ببینید.

 

مزیت کارآموزی در شرکت ره وب

شما می توانید در شرکت ره وب بصورت پروژه محور و کاملا عملی در کنار استاد و در محیط شرکتی

 اموزش ببینید، می توانید بصورت عالی تجربه ی کاری بدست بیاورید و همچنین می توانید بصورت عالی

 با محیط کار اشنایی پیدا کنید تا به راحتی در هر شرکتی مشغول به کار شوید.

پس از پایان دوره ی کارآموزی می توانید در شرکت ره وب مشغول به کار شوید یا به سایر شرکت ها

 معرفی شده و مشغول به کار می شوید. البته در پایان دوره تضمینی برای پیدا کردن شغل وجود ندارد.

 

شرایط کارآموزی در شرکت ره وب

1- محدوده سنی بالاتر از 15 سال و افراد زیر 18 سال با حضور پدر یا مادر می توانند کارآموز شوند.

2- به همراه داشتن لپ تاپ

3- مسئولیت پذیر و پاسخگو بودن

4- داشتن روحیه ی بالای کار تیمی

5- مدیریت استرس و فشار کاری

6- داشتن تعهد و انگیزه کاری

7- خوش برخورد و خلاق

ساعت و روز کاری برای کاراموزی در شرکت ره وب از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 5 و پنجشنبه ها 

بصورت دورکاری می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

همراه :‌ ۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷

 

تلفن :‌ ۸۸۶۸۴۸۰۸-۰۲۱

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ ره وب با سال ها تجربه و تخصص در تمامی زمینه های دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو، مدیریت شبکه های مجازی، بازاریابی محتوا، بازاریابی اس ام اس، بازاریابی ایمیل، طراحی گرافیکی از قبیل فتوشاپ، ایلاستریتور، پریمیر، افترافکت، کورل و دیگر برنامه های کاربردی خدمت رسانی می کند. از مزیت های این شرکت در کنار کار و خدمت رسانی، قبول کارآموز و آموزش به علاقه مندان این حوزه می باشد.

شما می توانید در 3 حوزه مختلف بصورت کارآموز درشرکت ره وب شروع به فعالیت کنید.

 

1- تعرفه ها و قیمت کارآموزی گرافیک

امروزه عصر دیجیتال است جایی که گرافیست ها سهم بزرگی در زندگی و کسب و کار ما دارند. شما برای هر قدمِ تبلیغاتی، نیاز به یک گرافیست حرفه ای دارید. چه در حوزه عکس که برنامه های فتوشاپ، ایلاستریتور یا کورل و لایت روم حرف اول را می زنند و چه در حوزه فیلم که پریمیر یا ادیوس و افترافکت بهترین ابزار های گرافیکی هستند. اگر شما بخواهید در این زمینه ها فعالیت کنید مطمئنا راه سخت و بلند و هزینه بری را در پیش خواهید داشت.

 

اگر بخواهید برای آموزش برنامه های گرافیکی به دانشگاه بروید در خوشبینانه ترین حالت باید 4 سال وقتتان را صرف آموزش کنید البته که دانشگاه بیشتر آموزش تئوری را به آموزش عملی ترجیح می دهد که اصلا خوب نیست، شما باید بصورت عملی با این نرم افزارها کار کنید تا بتوانید یک گرافیست حرفه ای شوید. برای خرید ویدیو های آموزشی و کلاس های مختلف باید ماه ها و میلیون ها از زمان و هزینه ی خودتان را صرف کنید تا بتوانید به سطح معمولی برسید.

پس بهتر است برای اموزش گرافیک در یک شرکت معتبر کارآموزش شوید. شرایط کاراموزی گرافیک در شرکت ره وب در مدت زمان 2 ماه و هزینه ی هر ماه 2.000.000 تومان می باشد. این هزینه و زمان در مقابل تمام روش های آموزشی دیگر خیلی بصرفه تر است. شما بصورت دو ماه با بهترین متخصصان این حوزه هم آموزش خواهید دید و هم کار خواهید کرد که همزمان در کنار آموزش تجربه ی کاری نیز خواهید داشت.

2- تعرفه ها و قیمت کارآموزی سئو

هر کسی که بخواهد پا در دنیای بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی بگذارد مطمئنا اولین قدمی که بعد از طراحی سایت می گذارد کار با متخصصان سئو و استفاده از این حرفه در افزایش اعتبار کسب و کارشان است. تنها با روش های تخصصی سئو است که می توانید سایت و شبکه های مجازی تان را به اعتبار بالایی برسانید. و نتیجه جستجوی سایتتان را چندین برابر افزایش دهید. نیاز صاحبان مشاغل به متخصصان سئو روز به روز افزایش می یابد پس اگر به این حرفه ی شغلی علاقه دارید هرچه سریعتر برای اموزش حرفه ی سئو قدم بگذارید و بهترین روش آموزشی کاراموزی سئو است چرا که شما باید حتما بصورت عملی در کنار استاد مو به موی روش های سئو و استفاده از ابزار ها و کار با گوگل و هر شبکه ی دیگر را آموزش ببینید.

شرکت ره وب با داشتن نیروهای متخصص با تجربه این امکان را برای علاقه مندان به این حوزه فراهم کرده است. شما می توانید در کنار بهترین سئو کارهای ایران بشینید و به راحتی آموزش ببینید. شرایط کارآموزی سئو در شرکت ره وب به مدت زمان 3 ماه و هزینه کارآموزی سئو در هر ماه 3.000.000 تومان می باشد. اگر کمی در بین موسسات و کلاس های آموزش دیگر تحقیق کنید متوجه می شوید که این هزینه برای کارآموزی سئو بسیار به صرفه است.

 

3- تعرفه ها و قیمت کارآموزی دیجیتال مارکتینگ

همانطور که گفته ام امروزه عصر دیجیتال مارکتینگ است. به هرفعالیت بازاریابی اینترنتی از جمله شبکه های اجتماعی و سایت، دیجیتال مارکتینگ می گویند. کمی به دور و برتان نگاه کنید بنظرتان چه حجمی از کار های روزمره ی اطرافینتان به وسیله دیجیتال مارکتینگ پیش می رود؟ مطمئنا بیش از 40% و این حرفه روز به روز بیشتر در بین مردم جا میوفتد و نیاز مردم به متخصصان دیجیتال مارکتینگ بیشتر می شود پس چه بهتر است که شروع به فعالیت در این زمینه شغلی بکنید و راه موفقیت را پیش بگیرید.

شرکت ره وب با ده ها متخصص دیجیتال مارکتینگ این بستر را برای علاقه مندان به یادگیری این حرفه فراهم کرده است که در کنار بهترین متخصصان دیجیتال مارکتینگ تهران کار کنند و به نحواحسنت آموزش ببینند. شرایط دوره کاراموزش دیجیتال مارکتینگ در شرکت ره وب به مدت زمان 3 ماه و هزینه ی هر ماه کارآموزی بازاریابی دیجیتال، 3.000.000 تومان می باشد.

 

 
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷