شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

محاسبه و تخمین آنلاین قیمت طراحی سایت در تهران

هزینه طراحی وب سایت هر ساله تغییر می کند. اگر صاحب مشاغل ، مدیر بازاریابی یا حتی یک طراح کاملاً جدید هستید ، این را بهتر از هر کسی می دانید. اما می توانید در این صفحه نسبت به خدمات دلخواه قیمت طراحی وب سایت را اندازه بگیرید ، ارزش کل و هزینه طراحی وب سایت فراتر از هزینه تولید آن است.هزینه طراحی وب سایت برای مدیران ، حسابداران و طراحان تازه وارد در این کار بسیار دشوار است زیرا چیزی به عنوان "متوسط" قیمت طراحی وب سایت وجود ندارد. رسیدن به توافق نهایی برای یک پروژه طراحی می تواند ایمیل ها ، جلسات و رفت و برگشت زیادی داشته باشد.

با این حال ، صرف نظر از نیاز صاحب مشاغل یا سطح تجربه یک طراح ، هر کسی حتی یک کسب و کار کاملاً جدید  می تواند قیمت مناسب برای طراحی وب پیدا کند. برای مشاغل ، کلید موفقیت یافتن گزینه های طراحی وب سایت  شما ، یافتن طراحان احتمالی و متناسب سازی هر دو عامل در کنار یکدیگر است. تعیین اینکه به کدام گزینه های طراحی وب سایت نیاز دارید اولین مانع اصلی در این فرآیند است ، زیرا زمینه را برای بقیه کارهای وب سایت شما ایجاد می کند.

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت فروشگاه آنلاین اینترنتی:

ساختار دسته بندی و محصول
سیستم مالی و حسابداری مورد نیاز
سیستم انبارداری و تحویلداری مورد نیاز
نوع گزارش گیری های فاکتور و محصول
امکانات موردنظر در باشگاه مشتریان
نوع قالب و گرافیک سایت

عوامل موثر در هزینه طراحی سایت اختصاصی:

ایده ها و امکانات جدید
نوع طراحی قالب و گرافیک
تعداد صفحات

همه این موارد در قیمت طراحی سایت موثر میباشد قبل از هر اقدامی میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

بهتر است قبل از طراحی سایت یک فایل از امکانات سایت تهیه کنید و داخل آن با جزییات کامل از امکانات بگویید.
دقت نمایید جزییات تاثیر زیادی در تغییر قیمت دارد. گاهی اوقات یک ثبت نام ۵ساعت زمان یک برنامه نویس را می گیرد گاهی اوقات ۵۰ ساعت. بر اساس نیاز و ویژگی هایی که شما برای یک ثبت نام اعلام می کنید قیمت تقریبی گفته می شود و چنانچه
سایت در آینده نیاز به آپدیت داشت هزینه طراحی سایت هر نفر برنامه نویس ساعتی ۱۱۰۰۰۰ تومان می باشد.

شرکت طراحی سایت ره وب با تیمی متخصص و حرفه ای بر اساس میزان ساعت کاری که هر امکان نیاز دارد قیمت طراحی سایت واقعی را برآورد کرده است. شما می توانید بر اساس امکانات درخواستی خود و هزینه طراحی سایت را در لیست جدول قیمت طراحی سایت پایین مشاهده نمایید.

استعلام قیمت طبق داکیومت و RFP شما۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷