شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

سئو و بهینه سازی

تجربه شرکت ره وب در سئو و بهینه سازی می تواند شما را در رده سایت های اول موتورهای جستجو قرار دهد

مراحلی که برای سئو سایت شما انجام می شود به صورت گزارش کامل و مکتوب به اطلاع شما خواهد رسید

شرکت ره وب به مشتریان خود خدمات مشاوره سئو ارائه می دهد. تا بهتر بتوانند در موتورهای جستجو نمایان شوند و به کسب و کار خود رونق دهند

تدریس و آموزش بیش از ۵۰۰ دانشجو از دیگر خدمات ارزشمند ره وب در زمینه سئو و بهینه سازی بوده است

: خدماتی که شرکت سئو ره وب ارائه میده

خرید ریپرتاژ اگهی 

خدمات مشاوره ی حرفه ای سئو

افزایش سوشیال سیگنال واقعی

تولید محتوای فارسی

تولید محتوای انگلیسی

فروش ریپرتاژ خارجی و ایرانی 

کیورد ریسرچ

 

سئو چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است ، که این عمل باعث افزایش کمیت و کیفیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج موتور جستجوی طبیعی می شود. هرچه بازدید صفحات سایت شما در نتایج جستجو بهتر باشد، بیشتر احتمال دارد که محصول یا خدمات سایت شما در بین مردم محبوب تر بشود.

سئو شامل چه فعالیت هایی می شود؟

برای درک معنای واقعی سئو ، باید چند بخش مهم سئو را برایتان بگویم که شامل:


1- کیفیت ترافیک

شما می توانید همه بازدید کنندگان در سطح جهانی را جلب سایت خود کنید، اما فقط تعداد بالای بازدید کنندگان کافی نیست شما باید از روش های سئو استفاده کنید تا بازدید کنندگان با کیفیت داشته باشید یعنی افرادی که علاقه مند به موضوع سایت و حوزه کاری شما باشند.

2- مقدار ترافیک

انواع خدمات و کاربرد های سئو می تواند مقدار ترافیک سایت شما را بالا ببرد.

3- نتایج ارگانیک

تبلیغات بخش قابل توجهی از SERP ها را تشکیل می دهند. ترافیک طبیعی، به هرگونه ترافیکی می گویند که برای بدست آوردنش نیازی به پرداخت هزینه مثل تبلیغات نباشد.

نحوه کار و خدمات SEO

موتورهای جستجو مانند Google و Bing از رباتهایی برای بررسی صفحات سایت ها استفاده می کنند. رفتن از سایتی به سایت دیگر ، جمع آوری اطلاعات در مورد صفحات آن سایت ها و قرار دادن آنها در فهرست های جستجو از جمله فعالیت های این ربات ها می باشد. در مرحله بعد، الگوریتم ها، صفحات موجود در ایندکس را با در نظر گرفتن صدها عامل رتبه بندی یا سیگنال ها، برای تعیین صفحات و ترتیبشان در نتایج جستجو، تجزیه و تحلیل می کنند.


عوامل رتبه بندی جستجو، شامل پروکسی هایی است که جنبه های مختلف سایت ها را در نظر می گیرند. به عنوان مثال، کیفیت محتوا و کلمات کلیدی عوامل اصلی بهینه سازی محتوا هستند، ظاهر گرافیکی سایت و یوزر فرندلی بودن سایت از عوامل مهم طراحی سایت می باشد.
الگوریتم های جستجو به گونه ای طراحی شده اند که صفحات معتبر را را در اختیار کاربران قرار دهند. بهینه سازی سایت و محتوای شما با توجه به این عوامل می تواند به صفحات شما در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو کمک کند.


چرا SEO برای بازاریابی مهم است؟
سئو بخشی اساسی در بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد روزانه ملیون ها جستجو در سایت ها انجام می دهند ، که غالباً هدف آن ها یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات مختلف است. ترافیک بیشتر و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقابای شما می تواند تأثیر موثری در زمینه کاری شما داشته باشد.
با این حال ، نتایج جستجو طی چند سال گذشته در حال تحول بوده است تا به کاربران پاسخ درست  و اطلاعاتی بدهند که کاملا نیازهایشان برطرف شود و برای رسیدن به سوالاتشان به سایت های دیگر مراجعه نکنند.

یادگیری و کارآموزی سئو SEO

برای کمک به شما در یادگیری سئو چند نکته ی مهم  به اشتراک گذاشته ایماگر کاملاً تازه وارد هستید، از همان ابتدا کلاس های اموزشی بروید و چه بهتر که در یک شرکت سئو حرفه ای کارآموز شوید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن تجربه کسب کنید و فردی موفق شوید.

برای شرکت در کلاس های اموزشی خصوصی سئو در شرکت ره وب ، کارآموزی سئو ، کافیست روی کلمه کارآموزی کلیک کنید.


آخرین نمونه کار های سئو و بهینه سازیخدمات ره وب در حوزه ی سئو و بهینه سازی