شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

خرید ریپورتاژ در با کیفیت ترین سایت ها  

مطمئنا اول این سوال در ذهنتان پیش میاد که ریپورتاژ چیست؟ و چه فایده ای دارد؟

ریپورتاژ نوعی ترفند تبلیغاتی است که شرکت ها خودشان را در متن یک مقاله قرار می دهند اما این مقاله با مضمون تبلیغ آن شرکت نوشته نشده بلکه در قالب یک گزارش و خبرگذاری نوشته است بطوری که خواننده فکر نکن دارد یک متن تبلیغی می خواند و هدف تبلیغاتی را متوجه نشود. از این طریق ، بازاریابان می توانند توجه کاربران اینترنتی را به یک گزارش جلب کنند و به هدف اصلی شان برسند. هرچقدر که موفق به قرار دادن مطالب با کیفیت و ارزشمند تری در خصوص حوزه کاریتان در سایت معتبری جهت رپورتاژ شوید نتایج بهتری دریافت می کنید.

ریپورتاژ می تواند به تبلیغ کنندگان در دستیابی به سطح بالایی از اهمیت محتوا کمک کند. محتوا نویسان فضای تبلیغاتی را بیشتر در متن موضوعات خاص و گزارشی ارائه می دهند. به عنوان یک تبلیغ کننده ، شما به دنبال محیطی مناسب هستید که منافع و هدف کسب و کارتان را برآورده سازید.

امروزه سایت و شرکت ها بیشتر از روش کلاه سفید استفاده می کنند. چرا که شامل بک لینک و محتوا است. برای اینکه بک لینک خوبی بتوانید بدست بیاورید بهتر است از سایت هایی که حوزه فعالیتشان همگام با حوزه ی کاری شما است استفاده کنید چرا که برای بدست آوردن بک لینک باید جامعه هدف کاری مربوط به کارتان برایتان مهم باشد نه صرفا معروفیت سایت. شما باید بهترین سایت های مرتبط با حوزه کاریتان را پیدا کنید و با رپورتاژ صفحه ای از آن سایت را به خودتان اختصاص بدین و محتوای مورد نظرتان را ثبت کنید.

ریپورتاژ گرفتن نیازمند قوانین و قوائد خاصی و برنامه زمانی احتیاج دارد چرا که در بک لینک می توانید یک لینک را بگیرید اما در ریپورتاژ تا 5 لینک می توانید در اختیار داشته باشید.

تعداد لینک های ریپورتاژ

دو کلمه ی Exact و Long کلمات اصلی در ریپورتاژ هستند. لینک ها به دو صورت فالو و نوفالو وجود دارند که از مهمترین فاکتور های بهینه سازی موتور جستجو SEO می باشد. تعریف لینک فالو به این صورت است که هنگام مواجه موتور جستجتو با این لینک ها بصورت طبیعی آن را دنبال می کند که کمک بزرگی به بالا بردن رنکینگ سایت شما می کند. قدرتمند ترین نوع لینک در سئو حرفه ای لینک فالو می باشد. البته برخی بطور افراطی از لینک های فالو استفاده می کنند که نتیجه ی آن اسپم شدن از طف موتور های جستجو است، در نتیجه استفاده از تگ های نوفالو باعث جلوگیری از این امر می شود.

شما باید برای هر ریپورتاژ خبریتان یک محتوای گیرا و منحصر بفرد و کاملا یونیک بنویسید حتی باید ارزش بیشتری نسب به محتوا های سیایتتان برایش قائل شوید و وقت بیشتری بگذارید تا بتوانید بک لینک های خوبی دریافت کنید.

محتوایی که برای ریپورتاژ مینویسید حتما باید متناسب با موضوع خبری آن سایت باشد چون محتوا های غیر مرتبط اصلا فیدبک خوبی دریافت نمی کنند.

شما در هر ریپورتاژ می توانید حداکثر 5 لینک دهید که شامل 2 لینک نوفالو و 3 لینک فالو می باشد، البته ممکن است از طرف سایتی که می خواهید آگهیتان را درش ثبت نیز محدودیت هایی دریافت کنید.

قیمت ریپورتاژ آگهی

تعداد کلمات نوشته شده در محتوای ریپورتاژ باید چند تا باشد؟ این سوال بیشتر افرادی است که می خواهند ریپورتاژ خریداری کنند. بهتر است تعداد کلمات ریپورتاژ شما بین 800 تا 1000 کلمه باشد. برای کمک در این زمینه می توانید با محتوا نویسان سایت ره وب ارتباط برقرار کنید تا در کمتر از یک روز محتوای منحصر به فرد ریپوتاژتان را تحویلات دهند.

بهتر از برای ریپورتاژتان بک لینک بخرید تا لینک دائم برای سایتتان دریافت کنید.

حتما قبل از خرید رپورتاژ، در مورد سایت مورد نظرتان و پیشینه و اسپم اسکور و اعتبار آن به خوبی تحقیق کنید و سپس انتخاب کنید.

نکته دیگری که باید به آن خیلی دقت کنید، قیمت ریپورتاژ می باشد. شما می توانید از ابزار بررسی قیمت ریپوکس استفاده کنید تا متوجه شوید قیمتی که متقبل می شوید منصفانه است یا نه.

قیمت ریپورتاژ کاملا بستگی به اعتبار سایت دارد شما باید سایت های مورد نظر و مرتبط  با حوزه کاریتان را انتخاب کنید سپس با برآورد مقدار هزینه ای که می خواهید صرف کنید، سایت مورد نظر برای خرید ریپورتاژ را انتخاب کنید. قیمت خرید ریپورتاژ را می توان چیزی در حدود یک میلیون دویست تا سیصد تومن در نظر داشت.

سخن پایانی

انجام تمامی این مراحل توسط یک فرد مبتدی اصلا امکان پذیر نیست شما برای خرید رپورتاژ و گرفتن بک لینک باید یک سئو کار حرفه ای، یک محتوا نویس ماهر باشین همچنین باید اطلاع خوبی از سایت ها و محتوا و اعتبارشان داشته باشید. این کار ها بسیار زمان بر و سخت هستند اما متخصصان این حوزه در کمتر از یک هفته می توانند همگی این کار ها را برایتان انجام دهند

شما می توانید با متخصصان شرکت سئو حرفه ای ره وب در این زمینه همکاری کنید، شرکتی که با داشتن ده ها نیرو متخصص در تمامی روش های دیجیتال مارکتینگ همواره در تلاش برای افزایش اعتبار مشتریانشان هستند.مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .


خدمات مرتبط

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای فارسی

تولید محتوا حرفه ای فارسی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

برای مشاهده کلیک نمایید
لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

برای مشاهده کلیک نمایید
خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش واقعی بازدید سایت شما

افزایش واقعی بازدید سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش سوشیال سیگنال واقعی

افزایش سوشیال سیگنال واقعی

برای مشاهده کلیک نمایید
مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

برای مشاهده کلیک نمایید

نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷