شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

سفارش تولید محتوا فارسی و تولید محتوا به انگلیسی

یکی از مهمترین بخش های بازاریابی دیجیتال، محتوا نویسی است. البته که محتوا نویسی کار آسانی نیست و نیاز به محارت و دقت فراوان دارد اما تولید محتوا انگلیسی خیلی دشوار تر از تولید محتوای فارسی است چرا که محتوا نویس علاوه بر تولید محتوا بر پایه روش های سئو و بکارگیری دقت و خلاقیت باید کاملا مسلط به زبان انگلیسی و تمامی دستور زبان و نگارش انگلیسی باشد تا بتواند محتوایی کاربردی و ارزشمند تولید کند. البته در تولید محتوا انگلیسی، لازم نیست که محتوا نویس دارای مدرک تافل یا آیلتس باشد تنها مسلط بودن به تمامی قواعد، گرامر و دایره لغات بالا کافی است.

هرچقدر که محتوای شما کاربردی تر و بر پایه اصول سئو حرفه ای باشد ارزش بالا تری دارد و می تواند بر رتبه ی شما در جستجوی گوگل تاثیر بسیاری بگذارد پس لطفا تولید محتوای انگلیسی را به فردی متخصص بسپارید تا هزینه و زمانتان هدر نرود.

کاربرد و ارزش تولید محتوا انگلیسی

امروزه شرکت ها و صاحبان کسب و کار ها با کمک روش های دیجیتال مارکتینگ دیگر محدود به زبان و مکان خاصی نیستند و به راحتی می توانند برندشان را به سطح جهانی برسانند. خیلی از صاحبان مشاغل با طراحی سایت چند زبانه پا در عرصه بین المللی و حضور پر رنگ در اروپا، خاورمیانه و خیلی از کشور های دیگر گذاشته اند. با توجه به اینکه زبان انگلیسی زبان بین المللی است و امروزه کمتر کسی پیدا می شود که این زبان را بلد نباشد، تولید محتوا انگلیسی یک راه عالی برای برقراری ارتباط با هر برند و کشوری در دنیا است و شما را خیلی متفاوت تر و پیشرفته تر از رقبانتان می کند.

فواید تولید محتوا انگلیسی

شما با تولید محتوا انگلیسی می توانید برند و کسب و کارتان را در دید جهانی قرار دهید و جامعه کاربران و مشتریانتان را چندین درصد بالا ببرید. اگر به دنبال افزایش اعتبار و سود کسب وکارتان هستید تنها به کشور ایران و مرز های جغرافیایی بسنده نکنید و از فواید تولید محتوای انگلیسی بهره ببرید و خودتان را معروف کنید.

محتوا نویس انگلیسی باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟

محتوا نویس عنوانی شغلی نسبتاً جدیدی است چه در چند سال اخیر بازاریابی دیجیتال و روش های منحصر به فرد آن در اعتبار بخشیدن کسب و کار ها روی کار آمده. این متخصصان ممکن است در آژانس های تبلیغاتی ، شرکت های بازاریابی ، شرکت های انتشارات ، شرکت سئو سایت و رسانه های پخش رادیویی و تلویزیونی ، روزنامه ها و سایر مشاغل کار کنند. برخی از محتوا نویسان وظیفه طراحی یا برنامه نویسی وب سایت و همچنین تجزیه و تحلیل وب ، بکار گیری کلمات کلیدی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را بر عهده دارند. البته باید بگویم که هر سئو کار حرفه ای یک محتوا نویس حرفه ای است. محتوا نویس انگلیسی نیز باید کاملا مسلط به سئو بین الملل باشد و باید کیبور ها و کلمات کلیدی رایج زبان انگلیسی را در محتوا هایش لحاظ کند.

محتوا نویسان باید در پیشرفت های فناوری به روز باشند. محتوا نویس بازار های دیجیتالی باید بتواند از جدیدترین نوآوری ها در فناوری های رسانه دیجیتال استفاده کند. این به طور معمول این امر مستلزم این است که آنها برای تولید محتوای کاربردی باید کاملا مسلط به سئو و دیجیتال مارکتینگ باشند تا ارزش محتوا هایشان بیشتر شود.

مهمترین مهارت های محتوا نویس انگلیسی

1- کار با فتوشاپ

یک محتوا نویس باید کاملا اشنا به محیط فتوشاپ برای ویرایش و ساخت عکس های مرتبط با مطلب محتوایش باشد.

2- آشنایی کامل با رسانه های اجتماعی، سایت و سئو

محتوا نویس برای نوشتن یک محتوای کاربردی باید حتما با محیطی که محتوایش در آن قرار است به اشتراگ گذاشته شود، بطور کامل آشنا باشد. چرا که محتوا نویسی برای رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک، توییتر و اینستاگرام بسیار متفاوت با محتوا نویسی برای سایت است. همچنین تسلط بر سئو و روش های آن پایه و اساس تولید هر محتوایی است.

تولید محتوا انگلیسی در شرکت ره وب

تولید محتوا به زبان انگلیسی در شرکت ره وب توسط تیمی از متخصصان محتوا نویس که کاملا مسط به زبان انگلیسی و روش های سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشد، صورت می گیرد. چنانچه مایل به تولید محتوا انگلیسی برای پیشبرد روابط کاری، افزایش اعتبار و شناخت برند و کسب و کارتان هستید می توانید با شرکت ره وب همکاری کنید.

پایه و اساس همکاری شرکت ره وب در تولید محتوا و هر خدمات دیگری با سازمان ها، شرکت ها، صاحبان کسب و کار های مجازی، رضایت مندی مشتری و سر وقت بودن و انجام کار با خواسته ی مشتری است تا بتواند همواره بهترین خدما را برای مشتری هایش انجام دهد. جمله ی همیشگی شرکت ره وب این است که موفقیت کار مشتری ها، موفقیت ما است.مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .


خدمات مرتبط

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای فارسی

تولید محتوا حرفه ای فارسی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

برای مشاهده کلیک نمایید
لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

برای مشاهده کلیک نمایید
خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش واقعی بازدید سایت شما

افزایش واقعی بازدید سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش سوشیال سیگنال واقعی

افزایش سوشیال سیگنال واقعی

برای مشاهده کلیک نمایید
مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

برای مشاهده کلیک نمایید

نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷