شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

سفارش خدمات کیورد ریسرچ

قدرت کیورد ریسرچ (کلمات کلیدی) در درک بهتر بازار هدف شما و چگونگی جستجوی آنها در محتوای سایت، خدمات یا محصولات شما بسیار بالا است.

کیورد ریسرچ داده ها، جستجوی خاصی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در پاسخ به سؤالاتی مانند:

کاربران بیشتر چه چیزی را سرچ می کنند؟

چه تعداد افراد این کیورد ها را سرچ می کنند؟

این اطلاعات را به چه فرمتی می خواهند به دست بیاورند؟

در این مقاله ما به شما  ، ابزارها و استراتژی هایی را که برای برای رسیدن به جواب این سوالات نیاز دارید و همچنین یادگیری تاکتیک هایی که به شما کمک کند تا نقاط ضعف کیوورد ریسرچ را در یابید و محتوایی قوی بنویسید، را برایتان به اشتراک گذاشته ایم.  هنگامی که دریافتید که مخاطبان شما  بیشتر به دنبال چه مطالبی هستند ، شروع به کشف دنیایی کاملاً جدید از استراتژیک های سئو حرفه ای می کنید!

قبل از پیدا کردن کیورد ریسرچ مربوطه، در مورد موضوع هایتان بخوبی تحقیق و پرس و جو کنید

قبل از اینکه بتوانید از طریق بهینه سازی موتور جستجو و روش های سئو ، به یک تجارت کمک کنید ، ابتدا باید درک کنید که خصوصیات و حرفه ی کاری آن ها چه می باشد ، مشتریان آنها چه کسانی هستند و اهداف آنها را بشناسید.

بسیاری از افراد این مرحله برنامه ریزی مهم را پشت سر می گذارند و تحقیقاتشان در مورد پیدا کردن کیوورد ریسرچ ها زمان می برد پس چه بهتر که با انجام تحقیقات درست، قبل از شروع کار در وقتتان صرفه جویی کنید. 

بهتر از با یک مثال برایتان این موضوع را بازگو کنم:

یک برند محصولات آرایشی درباره سئو شنیده است و می خواهد در بهبود چگونگی و دفعات حضور در نتایج جستجوی طبیعی نقش پررنگی داشته باشد. برای کمک به آنها ، ابتدا باید کمی بیشتر در مورد مشتریان آنها بدانید. برای این کار ، ممکن است سؤالاتی از قبیل:
چه افرادی محصولات آرایشی را جستجو می کنند؟
چه کسی در جستجوی محصولات این برند است؟
چه زمانی افرادی که در جستجوی لوازم آرایشی، بهداشتی،  مراقبتی و غیره هستند؟
افراد در جستجوی لوازم ارایشی چگونه هستند؟
از چه کلماتی استفاده می کنند؟
چه سؤالاتی می پرسند؟
چرا افراد به دنبال لوازم آرایشی و خصوصیات بخصوص آن هستند؟
مشتریان بالقوه این برند کجا واقع شده اند - محلی ، ملی یا بین المللی؟

پرسیدن این سؤالات یک مرحله مهم برنامه ریزی است که به تحقیق در مورد کیورد ریسرچ شما کمک می کند و به شما در ساختن مطالب بهتر کمک می کند.

افراد در جستجوی چه شرایطی هستند؟

شما ممکن است روشی برای توصیف آنچه انجام می دهید داشته باشید ، اما مخاطبان شما چگونه محصول ، خدمات یا اطلاعاتی را که ارائه می دهید جستجو می کنند؟ پاسخ به این سؤال اولین گام اساسی در فرایند تحقیق در مورد کیورد ریسرچ است.

بدست آوردن کلمات کلیدی

به احتمال زیاد چند کلمه کلیدی در ذهن دارید که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. این موارد مانند محصولات ، خدمات یا موضوعات دیگر، مربوط به آدرس وب سایت شما خواهد بود و موضوعات اصلی کیوورد های شما خواهند بود ، بنابراین از همین جا شروع کنید! برای کشف متوسط ​​تعداد جستجوی ماهانه و کلمات کلیدی مشابه ، می توانید آن کلمات کلیدی را وارد یک ابزار کیوورد ریسرچ کنید. این ابزار می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید که کدام یک از کلمات کلیدی شما در بین جستجوگرها محبوب ترین است

بهترین ابزار های کیورد ریسرچ

یک کلمه کلیدی چقدر می تواند در وب سایت شما نوشته شود؟ این ابزارها می توانند به شما در پاسخ به این سؤال کمک کنند ، بنابراین می توانند بنابر این می توانید با این ابزار ها بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنید:

 

Moz Keyword Explorer

یک کلمه کلیدی را در Keyword Explorer وارد کنید و اطلاعاتی مانند حجم جستجوی ماهانه و ویژگی های SERP (مانند بسته های محلی) را بدست آورید که برای آن اصطلاح رتبه بندی می شوند. این ابزار با استفاده از داده های پخش مستقیم جریان داده ، داده های حجم جستجوی دقیق را استخراج می کند.

Google Trends

این ابزار روند کلمه کلیدی Google برای یافتن نوسانات کلمات کلیدی فصلی عالی است. به عنوان مثال ، "ایده های خنده دار لباس هالووین" در هفته های قبل از هالووین به اوج خود می رسد.

AnswerThePublic

این ابزار رایگان معمولاً در مورد یک کلمه کلیدی خاص سؤال می کند. برای اولویت بندی پیشنهادات با حجم جستجو می توانید از این ابزار به همراه یک ابزار رایگان دیگر ، استفاده کنید.

نتیجه گیری

استفاده از این ابزار ها و کیورد ریسرچ کاملا در حوزه کاری متخصصان سئو حرفه ای می باشد بهتر است در این زمینه حتما از سئو کاران حرفه ای کمک بگیرید تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید

برای اطلاعات بیشتر می توانید با سئو کاران شرکت سئو ره وب تماس بگیرید تا به راحتی مشاوره شوید و برای کمک های بیشتر با این سئو کاران حرفه ای همکاری کنید.

شماره تلفن ره وبمشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .


خدمات مرتبط

افزایش واقعی بازدید سایت شما

افزایش واقعی بازدید سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

برای مشاهده کلیک نمایید

نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷