شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

 خدمات لینک سازی داخلی و خارجی حرفه ای 

لینک سازی حرفه ای فرایندی برای بدست آوردن لینک از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر است. اگر ساده تر بخواهم بگویم، لینک سازی فرآیندی است که بستری برای انتقال کاربران از صفحه ای به صفحه ی دیگر ایجاد می کند. وقتی محتوایی را در سایتی می خوانید و وقتی موستان را بر روی کلمه ای قرار می دهید و شکل آن بصورت دستی کوچک نمایش داده می شود و وقتی روی آن کلیک کنید وارد صفحه ی دیگری می شوید را در اصل لینک سازی می گویند.

پیوند ها و لینک هایی طبیعی که دریافت می کنید مستقیماً باعث بهبود شهرت وب سایت و جایگاه سایتتان در Google می شوداما باید توجه داشته باشید که لینک هایی که توسط خودتان ساخته شود غیر طبیعی و بر خلاف اصول لینک سازی است و انجام این کار باعث می شود که گوگل شما را اسپم کند.


لینک سازی حرفه ای می تواند یک استراتژی بسیار ریسکی  باشد اما نگران نباشید، اگر شما اصول و قوائد لینک سازی را به درستی رعایت کنید نتایج خیلی خوبی می توانید دریافت کنیدقبل از لینک سازی یک سایت ، ابتدا باید سایت را از نظر کیفیت بررسی کنید و محتوای وب سایت را بهبود ببخشید.

چگونه می توان به صورت حرفه ای لینک سازی کرد؟

راه های زیادی برای لینک سازی وجود دارد. برخی مثل تکنیک سئو کلاه سفید و تکنیک های قانونی و طبیعی یا برخی تکنینک های دیگر که اکثرا سئو کلاه خاکستری نامیده می شوند. که این تکنیک ها قوانین Webmaster Google را نقص می کنند و باعث اسپم سایت می شوند.

شما برای لینک سازی حرفه ای می توانید چند روش و ترفند مهم را رعایت کنید

1- مطالب و محتوا های مربوطه را با هم لینک کنید

یکی از مهمترین روش هایی که در لینک سازی وجود دارد این است که از مطالب مرتبط و شبیه به هم در لینک سازی استفاده کنید. این کار جواب خوبی به شما می دهد و با انجامش بازدید سایتتان را می توانید چند برابر کنید. باید توجه کنید که دو مطلبی که می خواهید با هم لینک سازی کنید نباید اصلا شبیه هم باشد فقط چند کلمه ی مهم و اصلی را باید در محتوا ها جای بدید و برای لینک سازی استفاده کنید.

2- در شبکه های اجتماعی لینک سازی کنید

امروزه شبکه های اجتماعی نقش پر رنگی در زندگیمان دارند. شما با لینک سازی در صفحات اجتماعی می توانید نتایج مطلوبی را کسب کنید. ده ها شبکه ی اجتماعی بسیار کاربردی و عالی در دنیا وجود دارن که می توانند به خوبی به شما در لینک سازی کمک کنند مثل فیسبوک، توییتر، پینترست، اینستاگرام و خیلی موارد دیگر. همچنین گوگل همواره در حال تشویق افراد برای کار با شبکه های اجتماعی هست بنابراین لینک سازی در صفحات اجتماعی اصلا باعث اسپم شدن سایتتان از طریق گوگل نمی شود.

3- بک لینک در تالار های گفتگو و انجمن ها

اول باید بگویم که بک لینک چیست؟  لینکی که از یک وب سایت به وب سایت دیگری داده می شود را بک لینک می گویند. شما وقتی وارد یک تالار گفتگو یا انجمنی بشوید، در آن پروفایل شخصیتان را بسازید و مطلبی بنویسد و سایت خودتون را لینک سازی کنید یک بک لینک برای سایتتان دریافت کردید. البته اشکالی که در این روش وجود دارد این است که بازده ی پاسخگویی آن زمان بر است شما، البته شما میتوانید با گذاشتن کامنت در مطالب و تاپیک های سایت، پروفایلتان را بیشتر در سایت و معرض دید قرار دهید.

4- مصاحبه با افراد سرشناس در حوزه کاریتان

شما می توانید با افراد معروف و سرشناس در حوزه ی کاریتان مصاحبه ای ترتیب بدهید و در مورد مطلب مهمی صحبت کنید. این مصاحبه می تواند بصورت حضوری، تلفی و هر راه مناسب دیگری باشد. اما قسمت مهم این کار این است که با زبانی شیوا این مصاحبه را بصورت مقاله ای گیرا بنویسید و در سایتتان قرار دهید. ممکن است این کار و برقراری ارتباط با این افراد برایتان دشورا باشد اما می توانید از مصاحبه افراد معروف خارجی در حوزه کاریتان را ترجمه کنید و نظر مخاتبانتان را بخود جلب کنید.

5- طراحی بخش پست مهمان در سایتتان

شما می توانید در کنار وبلاگ یک صفحه پست مهمان طراح کنید تا افراد مختلف بتوانند در سایت شما مطالب و محتواهایشان را پست کنند این کار در بالا بردن رتینگ سایت شما خیلی کاربرد دارد.

نتیجه گیری

از آن جایی که کار لینک سازی بسیار تخصصی و نیاز به دانش فراوانی دارد و انجام یک اشتباه کوچک باعث می شود که سایتتان از طرف گوگل اسپم و کلا بسته شود فقط به این مطالب بسنده نکنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت سئو ره وب تماس بگیرید. شرکت ره وب با داشتن ده ها سئو کار حرفه ای و تخصص کامل در سئو بین الملل و لینک سازی حرفه ای و انجام تمامی روش های جدید و کاربردی می تواند در بالا بردن ریتیگ سایت شما کمک کند.مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .


خدمات مرتبط

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

فروش ریپورتاژ ایرانی و خارجی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای فارسی

تولید محتوا حرفه ای فارسی

برای مشاهده کلیک نمایید
تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

تولید محتوا حرفه ای انگلیسی

برای مشاهده کلیک نمایید
لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

لینکسازی حرفه ای در سایت های قدرتمند گوگل

برای مشاهده کلیک نمایید
خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

خرید رپرتاژ آگهی قدرتمند

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش واقعی بازدید سایت شما

افزایش واقعی بازدید سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
افزایش سوشیال سیگنال واقعی

افزایش سوشیال سیگنال واقعی

برای مشاهده کلیک نمایید
مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

مشاوره سئو و آنالیز سایت شما

برای مشاهده کلیک نمایید
کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

کیورد ریسرچ ایرانی و خارجی حرفه ای

برای مشاهده کلیک نمایید

نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷