شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

طراحی استارت آپ

چگونه یک استارت آپ راه بیندازیم ؟

طراحی استارت آپ  (سایت و اپلیکیشن) 

ابتدا ممکن است این سوال ها در ذهن شما ایجاد شود که استارت آپ چیست؟ و چگونه یک  استارت آپ راه بیندازیم؟ همه ی محصولات و کسب و کارهای اطرافمان از یک نیاز یا هدفی برای حل مشکلات و بهبود زندگی منشاء می گیرند. استارت آپ به همین معنا است. یعنی به کسب و کاری که برای حل یه مشکل درست می شود  استارت آپ می گویند. البته  استارت آپ های دیگری نیز وجود دارند که برای بهبود بخشیدن و راحت کردن زندگی ساخته می شوند. به عنوان مثال اپلیکیشن اسنپ فود که قبل از آن برای خرید حتما باید بصورت حضوری به سوپرمارکت و رستوران و دیگر مراکز می رفتیم تا خوراکی های مورد نظرمان را بخریم اما با ساخت این اپلیکیشن به راحتی میتوانیم بصورت انلاین خرید کنیم. بنابراین اسنپ فود یک  استارت آپ موفق است که باعث راحت شدن روش های خرید مواد غذایی شده است. در ادامه متخصصان طراحی استارتاپ شرکت طراحی سایت ره وب اطلاعاتی را در اختیارتان گزاشته اند که هر جایی نمیتونید پیدا کنید .

پس اگر به دنبال طراحی استارت آپ هستید اول باید از خودتان بپرسید که استارت آپ شما باعث حل یا بهبود چه مشکلی در زندگیتان می شود ؟ این سوال مهمترین بخش در طراحی استارت آپ می باشد و باید دقیق و توسط متخصصان این حوضه بررسی شود تا بعد ها با شکست مواجه نشوید. مشاوران بخش طراحی استارت آپ با بررسی دقیق ایده تان، شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می کنند. در این مقاله برای شما صفر تا صد راه اندازی استارت آپ و روش های موفقیت در این زمینه را آورده ایم که این روش ها شامل :

1- تهیه یک برنامه تجاری

ایده داشتن یک چیز است ، اما داشتن یک برنامه تجاری دقیق برای طراحی استارت آپ داستان دیگری است. به زبان ساده ، یک برنامه تجاری شرح کتبی در مورد آینده شرکت شما است. شما مشخص می کنید چه کاری می خواهید انجام دهید و چگونه می خواهید این کار را انجام دهید. به طور معمول ، این برنامه ها 3 تا 5 سال اول استراتژی تجاری شما را تشریح می کند. برنامه کسب و کارتان باید اولین چیزی باشد که در لیست شما قرار می گیرد چون شما با استفاده ازآن میتوانید در مراحل بعدی قدم بگذارید.

2- تامین بودجه ی مناسب

بعد از مراحل ایده و طراحی برنامه باید به فکر هزینه های پیشآمد استارتاپتان باشید که این هزینه ها شامل هزینه طراحی سایت استارت آپ، هزینه طراحی اپلیکیشن استارت آپ، تهیه تجهیزات و حقوق کارمندانتان می باشد این هزینه هارا میتوانید از چند راه تامین کنید مثلا وام بگیرید یا از یک سرمایه گذار کمک بگیرید.

3- از افراد متخصص کمک بگیرید

مطمئنا در هنگام راه اندازی استارتاپتان باید از افراد متخصص و ماهر استفاده کنید تا همه چیز به درستی انجام بگیرد. از تجربیاتشان استفاده کنید و راه هایی برای ارتقا کارتان پیش رو بگیرید تا به مشکلی برنخوردید.

4- سایت و اپلیکیشن طراحی کنید

امروزه اینترنت نقش بخصوصی در زندگی و کسب و کارمان دارد و کمتر شرکتی دیده می شود که بدون حضور آنلاین بتواند زنده بماند بنابراین برای موفقیت در استارت آپ و کسب و کارتان باید روش های جدیدی بکار ببرید. مطمئنا طراحی سایت و اپلیکیشن میتواند در روند پیشرفت کاریتان خیلی کمک کند. مشاوران، طراحان و برنامه نویسان سایت و اپلیکیشن ره وب با بیش از 10 سال سابقه و تخصص میتوانند یکی از بهترین گزینه ها در کمک به شما باشند. یکی از مزیت های شرکت ره وب در مقابل دیگر شرکت ها، آماده سازی استارت آپ شما با کمترین هزینه و زمان اما با کیفیت بالا است. شما میتوانید نمونه کارهای شرکت را در این قسمت رویت نمایید.

5- از روش های بازاریابی استفاده کنید

شما ممکن است بهترین محصول یا خدمات دنیا را داشته باشید ، اما اگر کسی در مورد آن چیزی نداند ، استارت آپ شما نمی تواند موفق شود. باید یاد بگیرید که چگونه از تکنیک های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. شما میتوانید از روش های قدیمی مثل چاپ تبلیغات، تبلیغات رادیویی، تلویزیون، بیلبوردها استفاده کنید یا از روش های جدید مثل ایمیل مارکتینگ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، بازاریابی و تبلیغات در رسانه های اجتماعی (SMM) و... استفاده کنید.

سئو یکی از مهمترین روش های بازاریابی دیجیتال می باشد، چرا که یک روش پایدار در جذب بازدیدکنندگان و مشتری های کسب و کار شما است. درست است که با تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ در زمان کمی به نتیجه ی خوبی میرسید اما به محض متوقف کردن این فعالیت هایتان با افت شدیدی رو برو می شوید، این روش ها تا زمانی نتیجه بخش هستند که بصورت مستمر و همیشگی باشند که البته خرج هزینه ی زیادی را بدنبال دارد اما اگر فعالیت های سئو خود را متوقف کنید تا مدت ها برایتان سود آور است. شما می توانید با استخدام افراد متخصص و سئو کار بطور مستمر با محتوا سازی و فعالیت بالا در زمان کمی به موفقیت بالایی برسید.

6- مشتری جذب کنید

برای جذب مشتری فقط کافی هست چند نکته را بخوبی انجام دهید.

ابتدا یه سایت تخصصی طراحی کنید که تمام ویژگی های مناسب برای جلب نظر مشتریان را دارا باشد . مشتری باید اولویت اصلی شما باشد و باید به نحو احسنت به مشتری هایتان خدمت رسانی کنید چرا که مشتری هایتان باعث باپرجایی وموفقیت کارتان هستند. هیچوقت برای بدست آوردن مشتری جدید از خدمت رسانی به مشتری ثابتتان کم نکنید.

در آخر خودتان را برای هر پیشآمدی اماده کنید زیرا ساخت استارت آپ کار آسانی نخواهد بود و ممکن است موانعی پیش راهتان سبز شود، اگر اشتباهی رخ داد دلسرد نباشید از آن درس بگیرید و قوی تر جلو بروید.

همچنین مشاوران سایت ره وب می توانند به شما در طراحی استارت آپ تان خیلی بیشتر کمک کنند و با روش های تخصصی شما را هدایت کنند تا بتوانید راه درستی پیش بگیرید و موفق شوید.مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

آخرین نمونه کار های طراحی استارت آپتماس با ره وب