مشاوره اختصاصی "رایگان" شرکت طراحی سایت ره وب

قبل از شروع هر کاری ره وب به شما پیشنهاد میدهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. برای مشاوره ی رایگان با متخصصان شرکت ره وب فرم زیر را پر کنید و یا با شماره داخل سایت تماس بگیرید

سوالات متداول

همه چیز به هدف شما و بودجتون بستگی دارد که باید برای اطلاعات بیشتر با شماره 88684808تماس بگیرید

نمونه کارها

طراحی سایت آموزش زبان

طراحی سایت آموزش زبان

برای مشاهده کلیک نمایید

طراحی و راه اندازی استارتاپ (سایت و اپلیکیشن )

طراحی و راه اندازی استارتاپ اصول و نکات بسیاری دارد و یک فرد عادی هرگز نمیتواند یک استارتاپ موفق داشته باشد . از طرفی اگر این نکات و شرایط رعایت نشود باعث شکست استارتاپ و اتلاف زمان و سرمایه میشود پس برای جلوگیری ازین موارد باید از یک متخصص طراحی استارتاپ کمک بگیرید .

پس اگر به دنبال طراحی استارت آپ هستید اول باید از خودتان بپرسید که استارت آپ شما باعث حل یا بهبود چه مشکلی در زندگیتان می شود ؟ این سوال مهمترین بخش در طراحی استارت آپ می باشد و باید دقیق و توسط متخصصان این حوضه بررسی شود تا بعد ها با شکست مواجه نشوید.

 

 مشاوران بخش طراحی استارت آپ ره وب با بررسی دقیق ایده تان، شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می کنند. در این مقاله برای شما صفر تا صد راه اندازی استارت آپ و روش های موفقیت در این زمینه را آورده ایم که این روش ها شامل :
1- تهیه یک برنامه تجاری
2- تامین بودجه ی مناسب
3- مشاوره با متخصصان طراحی اپلیکیشن
4- طراحی سایت و اپلیکیشن 
5- استفاده از روش های بازاریابی 
6- جذب مشتری  

از مشاوره ی اولیه تا پشتیبانی یکساله همراه شما هستیم 
طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی نقطه قوت ما هست 
با
تیم دیجیتال مارکتینگ ما بهترین بازخورد را دارید 

 


نمونه استارتاپ های طراحی شده توسط شرکت ره وب

استارتاپ سایت و اپلیکیشن مجموعه حقوقی آنی مشاور

سایت آنی مشاور یک استارتاپ حرفه ای است که توسط تیم متخصص ره وب برای یک مجتمع حقوقی حرفه ای طراحی و ساخته شده است.طراحی و ساختن اپلیکیشن حرفه ای رزرو نوبت و چت آنلاین بر اساس علوم و پیشرفت های روز دنیا


استارتاپ drive 360 ( استارتاپ خارجی )
این سایت یک سایت روسی حرفه ای است که توسط تیم متخصص ره وب برای یک اجاره و رنت ماشین طراحی و ساخته شده است. پنل کاربری ویژه و هدفمند به زبان روسی است .طراحی حرفه ای چت آنلاین بر اساس علوم و پیشرفت های روز دنیا و . . .

 

استارتاپ سایت و اپلیکیشن علی ویترین | خرید و فروش عمده کفش ( استارتاپ ایرانی )

شرکت بازرگانی فروش عمده و صادرات کفش علی ویترین برای ارائه ی خدمات خود به دو گروه بزرگ تولیدکنندگان و فروشندگان و همچنین مصرف کنندگان و خریداران کفش به صورت آنلاین با شرکت طراحی سایت ره وب وارد همکاری شدند. این گروه اهداف خود را با سایت b2b طراحی و ساخته شده توسط متخصصان ره وب به مرحله اجرا درآوردند و با پشتیبانی گروه ره وب، همچنان پرقدرت به کار خود ادامه می دهند.

 

۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷