شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

تیمی با تجربه و متخصص در تمام خدمات آنلاین و دیجیتال و بیش از ۲۰ سال تجربه

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

طراحی اپلیکیشن پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن حرفه ای پزشکی و رزرو نوبت

طراحی اپلیکیشن پزشکی و بهداشتی برای موبایل چیزی است که در سال های اخیر بسیار ارزشمند و مناسب برای معالجه های درمانی است. ویژگی های یک اپلیکشین پزشکی ممکن است متفاوت باشد ، اما نتیجه آن برای همه آنها یکسان است. اپلیکیشن های پزشکی زندگی را برای بیماران، بیمارستان ها، کلینیک و پزشکان آسانتر کرده است. بیماران به راحتی می توانند نتایج آزمایش خود را پیگیری کنند ، صورتحساب خود را پرداخت کنند و موارد دیگر. محققان تخمین زده اند که در آینده ای نزدیک ، سهم بازار سلامت موبایل به بیش از 46 میلیون دلار در جهان برسد. این حدود 25٪ از بازار بهداشت و درمان دیجیتال است ، بنابراین شرکت هایی که با ظرفیت های مختلف با این صنعت سر و کار دارند ، باید به طراحی اپلیکیشن پزشکی توجه کنند.

نکات مهمی که در طراحی اپلیکیشن پزشکی باید رعایت کنید

1- قبل از طراحی اپلیکیشنتان باید درک و شناخت صحیحی از بیماران و نیازهایشان داشته باشید. اگر شما اپلیکیشن پزشکی تان را،  می خواهید فقط برای گروههای خاصی از بیماران طراحی کنید ، ابتدا روی مشکلات آنها و اینکه چه ویژگی هایی از اپلیکیشن می تواند مشکلات آنها را حل کند ، تمرکز کنید.

2- برای طراحی اپلیکیشن پزشکی حتما اطمینان حاصل کنید که با یک شرکت طراحی اپلیکیشن حرفه ای و به روز کار کنید. چرا که فناوری های مربوط به این حوزه هر روز در حال تغییر و به روز رسانی است پس این خیلی مهم است که همزمان با پیشرفت تکنولوژی، اپلیکیشنتان را هم دائما ارتقا دهید و نظرات مثبت کاربرانتان را جلب کنید.

ویژگی های بهترین اپلیکیشن پزشکی

یک اپلیکیشن پزشکی برتر باید بطوری طراحی شود که تمامی ویژگی های حرفه ای را در بر داشته باشد تا به راحتی بتواند نیاز و مشکلات بیمارا را برطرف کند. از جمله بهترین ویژگی هایی که می تواند به اپلیکیشن پزشکی شما اعتبار بالایی ببخشد شامل:

1- امکان برقراری تماس تصویری
یکی از برجسته ترین نوآوری های برنامه مراقبت های بهداشتی ، ویژگی کنفرانس ویدئویی راه حل های پزشکی از راه دور است. این روزها اکثر برنامه های مراقبت های بهداشتی شامل این ویژگی منحصر بفرد هستند. یکی از برجسته ترین نوآوری های بکار رفته در اپلیکیشن های پزشکی و مراقبت های بهداشتی ، ویژگی تماس تصویری است، یک راه حل عالی برای برقراری ارتباط و مشاوره ی مجازی .

2- مشخصات کامل بیماران و پزشکان

ایجاد ویژگی ثبت پروفایل چه برای بیماران و چه برای پزشکان یکی از مهمترین ویژگی های طراحی اپلیکیشن پزشکی است. برای بیمار ، ساخت پروفایل در حساب کاربریشان باید آسان باشد. اپلیکیشن شما باید به آنها این اجازه را دهد که  پروفایلشان را ایجاد و مدیریت کنند و با استفاده از حساب های مختلف رسانه های اجتماعی شان بتوانند وارد سیستم شوند. پزشکان نیز باید این ویژگی را داشته باشند تا تخصص های خود را به نمایش بگذارند و بیمار به راحتی بتواند متخصص مورد نیازش را انتخاب کند.

3- جستجوی پیشرفته

هیچ اپلیکیشن پزشکی ای بدون ویژگی جستجو کامل نیست. شما باید یک بخش جستجوی حرفه ای داشته باشید همچنین می توانید ویژگی هایی مثل فیلتر های نوع تخصص، مکان، نام کلینیک را اعمال کنید یا گزینه ی تکمیل خودکار کلید واژه همانند گوگل را ایجاد کنید.

4- رزرو آنلاین

اپلیکیشن پزشکی شما باید دارای ویژگی رزرو انلاین باشد. ویژگی هایی مثل رزرو وقت ملاقات با پزشک چه بصورت مشاوره ویدیویی مجازی و چه به صورت حضوری برای بیماران خیلی مهم و ارزشمند است.

5- امکان ثبت نسخه دارو بصورت آنلاین

مردم دوست دارند در کنار مشاوره آنلاین نسخه دارو هایشان را هم بصورت الکترونیکی بدست آورند.  پزشکان می توانند نسخه ها را به همراه تمام جزئیات مرتبط با آنها تولید و ارسال کنند. این راهی برای بهبود ارتباط و رضایت بیمار است. علاوه بر این ، می توانید یک ویژگی جستجوی داروخانه ایی را اضافه کنید تا ببینید که آیا داروهای نوشته شده در نسخه های بیماران در داروخانه های نزدیک به محل زندگیشان موجود هست یا خیر.

6- وجود درگاه اینترنتی و پرداخت آنلاین

یکی دیگر از ویژگی هایی که حتما باید در اپلیکیشنتان اعمال کنید، قابلیت پرداخت آنلاین است. اگر هرگونه خدمات مشاوره پزشکی پرداختی را در برنامه خود ارائه می دهید ، باید یک روند پرداخت آسان و مطمئن در اپلیکیشنتان طراحی کنید. شما همچنین باید از ویژگی اسکن کارت اعتباری و بیمه نامه بیماران نیز برخوردار باشید.

7- طراحی UI UX حرفه ای

شما برای اپلیکیشنتان باید یک رابط کاربری قوی و همچنین ظاهر گرافیکی منحصر به فرد طراحی کنید. برنامه نویسی اپلیکیشن شما باید مطابق با متریال های سیستم عمل های اندروید و IOS کد نویسی شود تا بیماران به راحتی بتوانند اپلیکیشن شما را مطابق با سیستم عامل موبایل خود دانلود کنند و از طراحی گرافیکی حرفه ای برنامه اتان لذت ببرند

نتیجه گیری

فرآیند طراحی اپلیکیشن پزشکی بسیار دشوار است و باید بسیار دقیق صورت بگیرد چرا که سلامتی انسان ها مهمترین بخش زندگی شان هست بنابراین در مواجه با اپلیکیشن های پزشکی بیش از هر برنامه ی دیگری باید دقت صورت گیرد. ما به شما طراحان و برنامه نویسان شرکت ره وب را پیشنهاد می دهیم. شما با اطمینان خاطر می توانید طراحی اپلیکیشنتان را در اختیار این تیم حرفه ای بگذارید چرا که از نمونه کارهایشان در طول سال ها، حرفه ای بودن آنها کاملا هویدا است.

برای مشاوره ی رایگان طراحی اپلیکیشن پزشکی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید. 

تلفن : ۲۲۳۷۵۳۷۹

همراه : ۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷

برای اطلاعات بیشتر میتونید مقاله طراحی سایت پزشکی را هم مطالعه کنید 

 

 مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ ره وب براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید

بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .


خدمات مرتبط

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی حرفه ای

برای مشاهده کلیک نمایید
طراحی اپلیکیشن پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن پزشکی آنلاین

برای مشاهده کلیک نمایید

نظرات کاربران۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷
تماس با ره وب
۰۹۱۲۸۳۶۷۷۴۷